Reklamný spot ZLATÝ BAŽANT ’73 Chernobyl

V prípade, že máte v srdci a duši skutočného pivára, s najväčšou pravdepodobnosťou vám neunikla informácia o unikátnej facebookovej súťaži. Špeciálne pre vás sme sa rozhodli odhaliť viac detailov. Základnou lákadlom je fľaša známeho slovenského piva Zlatý Bažant ’73, ktorá je však ďaleko od bežnej. Jej špeciálnosťou je príbeh, ktorý sa viaže k najlepšie hodnotenému televíznemu seriálu v histórii – Černobyľ. Naša produkčná crew v spolupráci s agentúrou Socialists vytvorila online reklamný spot Zlatý bažant ’73 Chernobyl.

Netflix seriál Černobyľ

Pravdivý a tragický príbeh jednej z najväčších katastrof v histórii, si získal srdcia divákov po celom svete, avšak táto fľaša je skutočným artefaktom z filmových kulis. Pri natáčaní jednej zo scén bola fľaša zaliata betónom, čím sa stala nenahraditeľnou súčasťou tohto historického seriálu.

Je však potrebné spomenúť, že za vznikom tohto jedinečného konceptu stojí intenzívna spolupráca s reklamnou agentúrou Socialists. Spoločne sme sa rozhodli využiť silu real-time marketingu a natočili sme online spot, ktorý mal za úlohu vyhodnotiť túto nevšednú súťaž. Výsledkom je fascinujúce video, ktoré sa venuje nielen samotnému žrebovaniu, ale aj celému procesu výroby tohto unikátneho seriálového relikvie.

“33 kilogramová kocka betónu”

Výsledkom je 33 kilogramová kocka betónu, ktorá skrýva vo svojom vnútri spomenutú fľašu. Ako špeciálny bonus sme do betónu vyryli meno šťastného výhercu, ktoré sme odhalili až na konci videa. Toto video tak predstavuje výsledok našej spolupráce a doklad o naše jedinečnej súťaži.

Behind the scene video/

Agency/
Socialists

Client/
Zlatý Bažant