V súčasnej dobe, kedy sa hľadajú nové a inovatívne spôsoby, ako osloviť a zaujať publikum, sa Rajo rozhodlo pre trochu iný prístup. V rámci svojej novej kampane sa rozhodli spojiť starú slovenskú tradíciu s modernými technológiami. Výsledkom je séria netradičných tutoriálov, ktoré prezentujú tradičné slovenské remeslo v úplne novom svetle. Ako to vzniklo? Jednoducho a hlavne tradične.

Modrotlač/

Tradične netradične

Kreatívny tím socíalistov prišiel s nápadom, ktorý je v súčasnej dobe všeobecne populárny – tutoriály. No tento tím to posunul na novú úroveň. Napadlo ich spojiť túto modernú formu prezentácie s tradičným slovenským remeslom. Rozhodli sa prepojiť modernosť a tradíciu a vytvoriť sériu krátkych tutoriálov so slovenskými remeselníkmi, ktorí sa venujú poctivej hand-made výrobe.

Paličkovanie/

My sme sa následne ujali toho, aby sme tieto tutoriály natočili. Naše úsilie sa sústredilo na to, aby sme zachytili autentickosť remeselníkov a ich remesla, no zároveň sme dbali na to, aby boli videá atraktívne a zaujímavé pre divákov.

Háčkovanie/

Vďaka týmto krátkym videám, ktoré sme pravidelne zverejňovali na Instagram stránke Rajo, sa mohli diváci naučiť remeslu priamo v pohodlí svojho domova. Priniesli sme im jedinečnú možnosť ponoriť sa do sveta tradičných slovenských remesiel, bez toho, aby museli opustiť svoje obývačky.

Veríme, že náš entuziazmus a záujem o remeslo sa preniesol aj na vás a že naše nadšenie pocítite aj vy pri sledovaní našich videí.

Agency/
Socialists

Client/
Rajo